Obchodní podmínky

CENY A SLEVY


Fyzická osoba:
Při nákupu v eshopu poskytujeme slevu z maloobchodních cen, tj. platí dealerské ceny uvedené v eshopu (i při následném osobním odběru, rozhodující je, že je objednávka vytvořena přes internet).
Při nákupu v kamenném obchodě platí ceny maloobchodní.
Firma :
Firmám po registraci poskytujeme plošnou slevu na celý sortiment (bez ohledu na odebrané množství) podle dealerského ceníku jak v eshopu, tak i v kamenné prodejně. Individuální cenu lze dosáhnout odběrem většího množství vybraného zboží na základě předchozí poptávky, nebo dosažením některého z limitních slevových množství dle ceníku.
Prodejce :
Firmám, které mají zájem prodávat naše zboží ve své prodejně nabízíme individuální ceny po registraci.

OBJEDNÁVKA

Objednávku proveďte prosím čitelně písemnou formou prostřednictvím e-shopu, e-mailem, osobně, poštou nebo faxem. Pro vystavování objednávek doporučujeme použít náš e-shop, popřípadě elektronický katalog a ceník, který si můžete stáhnout na těchto stránkách, nebo Vám jej můžeme zaslat na DVD-ROMu. V případě odesílání objednávky poštou, faxem nebo e-mailem ověřte prosím, zda byla doručena čitelně a včas.
Na zboží, které není ve standardním sortimentu a je objednáváno pouze pro konkrétního zákazníka (výroba transformátorů na zakázku, speciální IO na objednávku a pod.), požadujeme zálohu ve výši 50% z ceny zakázky. Na některé nestandardní položky je stanoveno minimální objednací množství. Informaci o případném minimálním limitu Vám poskytneme na dotaz ke konkrétní položce.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

1. V HOTOVOSTI, platební kartou nebo dobírkou.
V naší prodejně můžete platit v hotovosti nebo platební kartou VISA electron, MasterCard, Maestro, AmericanExpress, Vpay.
Při zasílání zboží v ČR lze platit dobírkou. Pro zaslání zboží do zahraničí požadujeme platbu předem.

2. PLATBA PŘEDEM (předfaktura)
Platbu předem požadujeme od zákazníka v těchto případech:
  • zákazník nemá u naší firmy uhrazeny předchozí pohledávky
  • při prvním odběru zboží od naší firmy, pokud nemůže zaplatit v hotovosti
  • při objednávce nestandardního zboží jehož celková cena vč. DPH přesáhne 10.000,- Kč, není-li předem dohodnuto jinak
  • zákazník nemá sídlo v České republice
  • tuto možnost si může zákazník také sám zvolit, aby ušetřil za poplatek za dobírku při zasílání

3. NA FAKTURU SE SPLATNOSTÍ 14 DNŮ
Platbu na fakturu je nutné dohodnout předem s velkoobchodním oddělením. Zpravidla platí, že na fakturu je možné dostat zboží za těchto podmínek:
  • zákazník již minimálně jednou odebral nějaké zboží buď za hotové, na dobírku, nebo na platbu předem a je registrován u naší firmy
  • hodnota zboží vč.DPH není nižší než 1.000,-Kč a vyšší než 10.000,-Kč, není-li předem dohodnuto jinak
  • zákazník má řádně a včas uhrazeny všechny pohledávky

V případě pozdního uhrazení jakékoli faktury, je možnost této platby zákazníkovi odebrána !

DODACÍ PODMÍNKY

Objednané zboží lze vyzvednout na prodejně nebo jej zašleme. Zboží, které máme na skladě expedujeme ihned (případně, podle momentálních možností, po nezbytně nutné době sloužící k jeho přípravě). Ostatní zboží, které nemáme na skladě, dodáváme zpravidla do 10-14 dnů, u speciálních a obtížně dostupných druhů zboží Vás o termínech dodávek budeme informovat po potvrzení dodávky naším dodavatelem.

PŘEPRAVNÉ

při hodnotě objednávky nad 3.000,- Kč (200,-EUR pro Slovensko) vč.DPH je ZDARMA (neplatí pro MESSENGERa , platí pro jeden balík PPL, GLS do 30kg, poštou do 10kg), bude-li zásilka těžší a bude tudíž rozdělena do více balíků, účtujeme za každý další balík přepravné).
V ostatních případech hradí přepravné odběratel takto : ( pro jeden balík PPL, GLS do 30kg, poštou do 10kg Kč vč.DPH)

způsob zaslání
dobírka
faktura a předfaktura
Zásilkovna ČR - osobní odběr
1250 poboček v ČR a SR
více...
90,75 vč.DPH
78,65 vč.DPH
Česká pošta - Balík na poštu
dodání následující pracovní den
141,60 vč.DPH
105,60 vč.DPH
Česká pošta - Balík do ruky
dodání následující pracovní den
150,- vč.DPH
114,- vč.DPH

GEIS přepravní služba
dodání následující pracovní den

133,- vč.DPH
107,- vč.DPH
MESSENGER po Praze
při objednání do 12h.
dodání stejný den do 17.h
303,- vč.DPH
255,- vč.DPH
Slovensko - pošta
---
4 až 15 EUR dle váhy
Zásilkovna SR - osobní odběr
dodání do 48 hod.
více...
4,36 EUR vč.DPH
3,48 EUR vč.DPH

Vyhrazujeme si právo změnit způsob dopravy s ohledem na náchylnost zásilky k poškození ve prospěch GEIS.

POPTÁVKA

V případě, že požadujete zboží, které nenajdete v našem katalogu, nebo požadujete větší množství zboží jednoho druhu, potom využijte, prosím, písemně možnosti poptávky, na jejímž základě Vám bude poskytnuta informace o možnosti dodávky včetně ceny, příp. individuální cenová nabídka.

REKLAMACE

Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců ode dne prodeje dle obchodního zákoníku (je-li doba životnosti výrobku kratší, platí doba životnosti).
Pro zahájení reklamačního řízení je nezbytné doručit předmět reklamace včetně veškerého příslušenství a dokladu o zakoupení na naší adresu (osobně, poštou, nikoliv na dobírku). V případě prodeje na fakturu může zákazník uplatnit nárok na záruční opravu až po úplném proplacení faktury a za začátek záruční doby se považuje den převzetí zboží uvedený na faktuře. Reklamace se nevztahují na zboží poškozené nesprávným používáním a na opájené elektronické součástky. Při převzetí zboží do reklamačního řízení bude vystaven reklamační protokol s podrobným popisem závady, na základě kterého bude zákazník informován o tom, jde-li o reklamaci oprávněnou či nikoliv. V případě mechanicky poškozeného zboží (rozbité žárovky, zářivky, plastové části výrobků apod.) v důsledku přepravy zásilky od PS electronic, s.r.o. k zákazníkovi, je třeba rozsah poškození oznámit e-mailem, nebo telefonicky do 8-mi dnů od doručení zásilky. Po této době nelze reklamaci z důvodu poškození přepravcem akceptovat.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vrácení zaslaného zboží je možné při nákupu přes internet v souladu s reklamačním řádem a zákonen 367/2000 Sb. bez uvedení důvodu do 14 dnů od data dodání(§ 53 OZ). Zboží musí být nepoužité a v originálním obalu.